Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

Spoštovani starši!

Vabimo vas na predavanje z naslovom Odnosi in odgovornost, ki bo 10. 11. 2015, ob 17. uri, v šolski jedilnici OŠ Brezno-Podvelka.

DrPesec

Predavatelj bo diplomirani politolog Andrej Pešec, svetovalec in mentor proučevanja skrivnosti vseh vrst odnosov, umetnosti vzgoje, poučevanja in dela z mladimi, razvoja karakterja, duševnega zdravja, družinske psihologije, celostnega zdravja, samoozdravljenja, odvisnosti, karierne usmeritve in osebnostne rasti. G. Andrej sodeluje z vzgojno izobraževalnimi centri, mladinskimi ustanovami, družinami, posamezniki, podjetji in javnimi zavodi iz Slovenije, Hrvaške, Srbije in Velike Britanije.

Po predavanju bo govorilna ura za starše učencev OŠ Brezno-Podvelka, podružnične šole Kapla in Lehen.

Vabljeni ste na predavanje, ki je namenjeno staršem in učiteljem.

Dostopnost