Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

NekajTiMoramPovedat»NEKAJ TI MORAM POVEDATI« je tema letošnjega tedna otroka, ki poteka od 5.-11. oktobra. V obdobju mladostništva je kakovostno komuniciranje mladostnika z drugo osebo (starši, sorojenci, učitelji, sovrstniki) še posebej pomembno. Sporočila otroka so včasih povsem preprosta in razumljiva, spet drugič zapletena, težko razumljiva. Pomembno je, da si vzamemo dovolj časa in prisluhnemo otroku. Prisluhniti, poslušati, slišati, razumeti in dojeti pravo vrednost otrokovega sporočila so temeljni pogoji dobre komunikacije. Teden otroka pa nam ponuja priložnost, da tej tematiki namenimo še posebno pozornost.

Osrednja tema »Nekaj ti moram povedati« nas bo spremljala skozi vse aktivnosti, ki smo jih v tednu otroka pripravili za učence. Program si lahko ogledate TUKAJ.

Dostopnost