Skoči na glavno vsebino
+386 (0)2 88 79 700

V petek, 6. 3. 2015, smo izvedli otroški šolski parlament na temo IZOBRAŽEVANJE IN POKLICNA ORIENTACIJA. Učenci so predstavili, kaj bi radi postali, ko bodo veliki, kakšne poklice opravljajo njihovi sorodniki, kaj jim je v šoli najbolj všeč, predstavili so, kako se v sistem izobraževanja vključujejo otroci s posebnimi potrebami (gluhi in naglušni, slepi in slabovidni, invalidi). Izvedeli smo tudi, kako imajo urejeno šolstvo v drugih državah, kako najdejo mladi delo v tujini in kakšni so poklici prihodnosti. Videli pa smo tudi nekaj zabavnih skečev na temo poklicev. Za zaključek pa nam je tudi naš ravnatelj povedal, kaj je želel postati kot otrok in zakaj se je dobro izobraževati.

Vsem učencem in učiteljem se lepo zahvaljujemo za njihov trud in lepo predstavitev.

Dostopnost